Urganch davlat pedagogika instituti "Maktabgacha ta'lim metodikasi" kafedrasi o'qituvchisi, sportning karate WKF turi bo'yicha O'zbekiston chempioni, qora belbog' sohibi, murabbiyi Axmedova Gulnoza "Yoshlar vaqti" ko'rsatuvining mehmoni bo'ldi va o'z fikr-mulohazalari bilan ishtirok etdi.
Urganch davlat pedagogika instituti "Maktabgacha ta'lim metodikasi" kafedrasi o'qituvchisi, sportning karate WKF turi bo'yicha O'zbekiston chempioni, qora belbog' sohibi, murabbiyi Axmedova Gulnoza "Yoshlar vaqti" ko'rsatuvining mehmoni  bo'ldi va o'z fikr-mulohazalari bilan ishtirok etdi.
Lavhada jamiyatimizda yoshlarga qaratilayotgan e'tibor, ularning o'rni va nufuzining tobora ortib borayotgani, yoshlar bugun har jabhada faol ekani, xususan, Urganch davlat pedagogika institutida ham bu borada amalga oshirilayotgan ishlar aytib o'tilgan.

Ахмедова Гульноза, преподаватель кафедры «Методики дошкольного образования» Ургенчского государственного педагогического института, чемпионка Узбекистана по карате WKF, обладательница черного пояса, тренер, была гостем программы «Время молодежи» и приняла участие с обратной связью .
На мемориальной доске отмечено внимание, уделяемое молодежи в нашем обществе, ее растущая роль и влияние, тот факт, что молодежь сегодня активна во всех сферах, в частности, о работе, проводимой в этом направлении в Ургенчском государственном педагогическом институте.